top of page
KATIE logo.png
DSC_0113.JPG

Kateřina Vodová

zpěv / autor

Katka Vodová je na počátku všeho. Sama si napsala pár písniček pro svoji radost a chtěla je sdílet se svojí maminkou formou nahrávky. Takto vzniklo spojení spolupráce s Pavlem Němcem, za kterým Katka přišla písničky nahrát. U Katky je velice zajímavé, že nemá žádné předchozí hudební zkušenosti. A vlastně ji nikdy nenapadlo, že by byla zpěvačkou. Celá kapela Kačce drží moc palce, protože její krásný hlas si to zaslouží.

DSC_0100.JPG

Pavel Němec

baskytara, zpěv / autor

Pavel Němec hraje baskytaru, dříve však dlouhá léta působil v místních zábavových kapelách jako kytarista, ale i on měl své projekty s autorskou tvorbou, které byly spíše pro potěchu jeho duše, bez dalších záměrů např. (Lucka a děcka / Franta a já)

Hudebním spojení Pavla s Katkou nabralo vše výrazný obrat a to ze dne na den. Pavel oslovil svého dlouholetého spoluhráče a skvělého kamaráda Láďu Vrtala (bicí)

DSC_0098.JPG

Láďa Vrtal

bicí

Láďa Vrtal společně s Pavlem hráli ve stejných hudebních projektech jako je (kapela Archa, KMČ nebo Třebíčský chrámový sbor Musica Animata a pár dalších hudebních uskupení) samostatně také hrál na "Cajon" v kapele Tuzex. Láďa i v současnosti působí jako bubeník kapely KMČ.

DSC_0105.JPG

Martin Látera

akustická kytara a elektrická kytara, zpěv

Zde přišla řada na pozici kytaristy. Oslovili jsme tak též blízkého kamaráda Martina Láteru. Martin v té době hrál v kapele "Patron" později "Tety bobr" a aktivně funguje jako YouTuber či Tiktoker. Hudba je pro Martina vedle toulání se krajem či zažitkovým cestováním něco jako chléb. Prostě muzikant srdcem i duší. V současnosti působí jako kytarista také v kapele PefrJam. Martin je moc fajn kluk a hraní bere na 100% není tedy nic hezčího.

DSC_0124.JPG

Kristýna Němcová

piano, ukulele, zpěv

Kristýnka je náš nejmladší člen. Když kapela uvažovala o zapojení piana do kapely, tak Pavel poprosil svojí dceru (která v té době nehrála na žádný hudební nástroj) jestli by se kvůli nám nechtěla naučit na piano? Kristýnka řekla, že to zkusí a za pár měsíců si s námi zahrála svůj první koncert. Tak že také přejeme hodně výdrže a radosti z hudebních zážitků. Kristýnka ráda cestuje, toulá se přírodou a hodně ráda čte knížky.

DSC_0110.JPG

Miloš Kejnovský

akustická kytara, banjo, zpěv

Miloš přišel do kapely na počátku roku 2022. Hraní bere s velkým nadšením a je pro nás velikou vzpruhou. Otevírají se nám nové možnosti co se týče nástrojové arange. Miloš současně působí v kapele "NotAce" na pozici zpěváka. Však u nás je soustředěn na akustické nástroje - kytara a banjo a vokální zpěv.

Andrea Andrýzková

flétna, zpěv

Andrea je úplný nováček v naší sestavě od letošního roku, přesto už s námi stihla Portu 2024. Její hudební potenciál otevírá další možnosti do arange našich písniček. Nový hlas do vokální sestavy pomáhá umocnit  radost z harmonie. Andrejka přinesla do naší kapely také nový nástroj a to zobcovou flétnu.

DSC_0136.JPG
bottom of page